Paulina Grabowska

Sport zawsze był moją pasją, towarzyszył mi na różnych etapach życia, aż w końcu stał się moją pracą zawodową. Kiedy kilka lat temu, pierwszy raz stanęłam na macie, nie podejrzewałam, że fitness zajmie tak ważne miejsce w moim życiu, a sala treningowa stanie się moim drugim domem. Początkowo sport był sposobem na ukojenie nerwów po stresującej pracy w biurze. Z biegiem lat dojrzałam do decyzji aby przekuć pasję i miłość do sportu w mój sposób na życie. Zdecydowałam się rzucić dotychczasową pracę w biurze i zawodowo zająć się sportem.

Na początku ukończyłam kurs w Polskiej Akademii Sportu i tak się zaczęło... kolejne warsztaty, kursy i szkolenia. Uzyskałam kompleksowe przygotowanie do pracy w charakterze instruktora.

Posiadam kompetencje do prowadzenia treningów personalnych oraz grupowych. Na swoich zajęciach zwracam uwagę na to, by klienci ćwiczyli najlepiej jak tylko potrafią - oczywiście na miarę swoich możliwości. Tak, by po zajęciach mieli poczucie, że dali z siebie wszystko. Moje hasło motywacyjne: nie musisz być doskonały aby zacząć, ale musisz zacząć aby być doskonałym. W wolnym czasie jestem dumną panią domu, żoną i mamą 3 wspaniałych dzieci.

Umów się na konsultację treningową lub znajdź trening idealny dla Ciebie: Aktualny grafik lub zadzwoń: 664-128-276