Michalak Angelika

Jestem trenerem personalnym i instruktorem zajęć grupowych. Moja przygoda z aktywnością fizyczna zaczęła się od tańca, już w dzieciństwie. Rozwijałam się w tym kierunku przez wiele lat, ale zapragnęłam wykorzystać swoją energię również na innym polu i właśnie wtedy odkryłam fitness. W 2013 roku zostałam dyplomowanym instruktorem, a cztery lata później odbyłam studia podyplomowe na AWFie w Poznaniu, na kierunku trener personalny.

Od lat poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach w dziedzinie treningów, a także żywienia. Prowadzę zarówno zajęcia wzmacniające, jak i ćwiczenia cardio! Jakiś czas temu zakochałam się w treningach ze sztangą, jak również w stacjonarnym "pedałowaniu" na zajęciach rowerowych! Sporo satysfakcji dają mi zajęcia na stepie, a także "ból tyłka" po dobrych ćwiczeniach na dolne partie. W wolnych chwilach wciąż tańczę! Moim ostatnim odkryciem jest bachata, choć serce wciąż jest blisko jazzu i tańca współczesnego, bo to w tych stylach szlifowałam umiejętności przez lata.

Bardzo chętnie pomogę Ci w polubieniu treningów, a może nawet w "uzależnieniu się" od nich! Mam nadzieję, że aktywność stanie się dla Ciebie nieodzownym elementem życia, który da Ci wiele endorfin i satysfakcji!

Umów się na konsultację treningową lub znajdź trening idealny dla Ciebie:

Aktualny grafik lub zadzwoń: 664-128-276