Sylwia Szczepańska-Mielcarek

Menedżerka Centrum Aktywności, właścicielka Centrum Treningu Personalnego, absolwentka poznańskiego AWFu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego, certyfikowany trener personalny, instruktor zajęć prozdrowotnych, licencjonowany instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong Nation, BodyBalance, itd, członek Klubu Menedżerów Fitness. Prywatnie szczęśliwa żona i mama, miłośniczka zwierząt, dobrego jedzenia i salsy cubany.

Jestem wszechstronnie zakochana w sporcie od najmłodszych lat. Trenowałam siatkówkę, koszykówkę, kickboxing oraz capoeirę. Ogromną przyjemność dawała mi gimnastyka i taniec. Z sentymentem wspominam wytańczone mistrzostwo w aerobicu grupowym. Miałam też swój epizod z zawodach sylwetkowych w kategorii bikini fitness.

Na co dzień prowadzę klub Centrum Aktywności, a także dziele się swoją pozytywną energią i zarażam zamiłowaniem do aktywności i zdrowego styłu życia prowadząc treningi indywidualne i grupowe. Pracuję przede wszystkim z kobietami chcącymi wymodelować swoją sylwetkę, ale także tymi, które chcą być aktywne w czasie ciąży lub wrócić do formy po porodzie. Osobiście ponad cele sylwetkowe stawiam zdrowie i sprawność, dlatego kładę ogromny nacisk na bezpieczeństwo w trakcie treningu i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. W treningu indywidualnym współpracuję również z dziećmi, które najczęściej zmagają się z nadwagą, otyłością lub wadami postawy.

W wolnym czasie zachwycam się otaczającym mnie światem, spaceruje z ukochanym psem, tańczę salsę, dbam o relacje z bliskimi - uwielbiam dla nich gotować. Codziennie staram się być dobrym człowiekiem.

Jako szczęśliwa żona i mama wiem jak wiele daje regularna aktywność fizyczna w zachowaniu wewnętrznej równowagi. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje ciało, zdrowie i samopoczucie, jeśli czujesz, że mogłabym pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich - nie zwlekaj ani chwili dłużej. Regularna aktywność fizyczna nie powinna być przykrym obowiązkiem, a raczej celebrowaniem chwili dla siebie. Wiem, że nie każdy urodził się z miłością do aktywności i zdrowego stylu życia - pomogę Ci odnaleźć radość z dbania o swoje ciało i zdrowie, a sylwetkowe efekty będa dla nas wisienką na torcie.

Umów się na konsultację treningową lub znajdź trening idealny dla Ciebie:

Aktualny grafik  lub zadzwoń: 664-128-276