Maciej Mielcarek

Właściciel i szefuncio Centrum Aktywności; wiceprezes Fundacji Centrum Aktywności; absolwent poznańskiego AWFu, certyfikowany trener persoanlny, certyfikowany trener CrossFit, TRX, trener przygotowania motorycznego, instruktor zajęć rowerowych.

Od najmłodszych lat sport wypełniał moje życie. Jako kilkulatek codziennie grałem z tatą w piłę pod blokiem, następnie trenowałem karate, zapasy, hokej, piłkę ręczną. Każdy rodzaj aktywności ruchowej sprawiał mi frajdę, jednak swoje życie podporządkowałem bboyingowi. Przez kilkanaście lat tańczyłem i nauczałem tańca Break-Dance. Od zawsze stawiałem sobie wielkie cele, a moje pomysły, jak to mówi moja żona "wyprzedzały epokę". Kultura Hip Hop była na tyle bliska mojemu sercu, że jako kilkunastoletni chłopak zostałem pomysłodawcą i organizatorem prestiżowego Międzynarodowego Turnieju Tańca "Sami Swoi", którego finały odbywały się w Środzie Wielkopolskiej. Konsekwencją tego turnieju było otrzymanie nominacji do tytułu "Sulisława" – dla Średzianina Roku i za Wydarzenie Roku – nagrody przyznawane przez "Gazetę Średzką". Otwarcie Centrum Aktywności poszerzyło horyzonty i zostałem pomysłodawcą i organizatorem BeStronger Competition for the SuperHuman - ogólnopolskich zawodów w formule CrossFit & Street Workout – nadludzkie zmagania zawodników mogliśmy kilkakrotnie podziwiać w naszym mieście.

Na co dzień pomagam ludziom wrócić do sprawności po urazach i kontuzjach, a także pomagam im w realizacji celów sylwetkowych, dbając o odpowiednią aktywność fizyczną oraz wprowadzając w ich życie reedukację żywieniową. Uważam, że bycie na diecie z kartki nie ma sensu – to dieta, czyli sposób odżywiania, powinna dopasować się do naszego trybu życia – wtedy trwała zmiana sylwetki jest tylko formalnością. Pracuję także z profesjonalnymi sportowcami z różnych dyscyplin sportu: pływanie, piłka nożna, piłka ręczna, hokej, sztuki walki.

Wielu z moich klientów, poza sylwetkowymi i zdrowotnymi efektami treningów, zwraca uwagę na ogromny benefit jakim jest odstresowanie się i nie przenoszenie ciężkiego dnia w pracy do życia rodzinnego.

W wolnym czasie niczym Mózg – zastanawiam się jak zapanować nad światem... a tak na poważnie to spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Podróżuje, tańczę, gotuję.

Nie wahaj się – zacznij TERAZ! Pomogę Ci osiągnąć wymarzone rezultaty oraz sprawię, że polubisz aktywny styl życia. Jako miłośnik jedzenia apeluję: jeśli zaczniesz ćwiczyć będziesz mógł zjeść więcej pizzy. ;)

Umów się na konsultację treningową lub znajdź trening idealny dla Ciebie: Aktualny grafik lub zadzwoń: 664-128-276